Zatvoriť
Zatvoriť
Zatvoriť
Pokračovať v nákupeDo pokladne
do ukončenia zľavy

Korzetový opasok na chudnutie a po pôrode

Vďaka plochému prevedeniu a z elastického materiálu, ktorý perfektne prilieha k telu, pás optimálne tvaruje pás a brucho pri zachovaní maximálnej diskrétnosti. Na hranici medzi pásom a pokožkou nie sú žiadne nevzhľadné valčeky.

 

Dostupné varianty:
zľava 54 %
zľava 54 %

Popis

Zoštíhľujúce brucho, tvarovanie pásu, perfektný popôrodný vysoký zoštíhľujúci pás a vytvarovanie pásu, ako aj spodnej a hornej časti brucha s nastaviteľným prítlačným a tenkým ovládaním SHAPE

 24 cm vysoký stav pásu na chudnutie rovnomerne tvaruje a tvaruje pás (rovnomerne zoštíhľuje hornú a dolnú časť brucha). Univerzálny dizajn robí pás zameraný na skupinu zákazníkov žien a mužov.,bol navrhnutý tak, aby sa v ňom každá žena cítila pohodlne a sexi. Nemá žiadne nevzhľadné prešívanie, spevnenie a kostice. Poskytuje voľnosť pohybu, prispôsobuje sa telu a rovnomerne objíma brucho a pás.Pohodlné šesťstupňové nastavenie poskytuje v závislosti od potrieb jednoduché nastavenie tlaku. Tlak si prispôsobíte obvodu pása.

Vďaka plochému prevedeniu a z elastického materiálu, ktorý perfektne prilieha k telu, pás optimálne tvaruje pás a brucho pri zachovaní maximálnej diskrétnosti. Na hranici medzi pásom a pokožkou nie sú žiadne nevzhľadné valčeky.

VÝHODY

1) Tenký pás na ovládanie tvaru, vďaka elastickej tkanine, ktorá prilieha k telu, diskrétne opraví (preformuje) váš pás, hornú a dolnú časť brucha.

2) 24 cm vysoký pás zoštíhľujúceho pásu rovnomerne tvaruje a tvaruje pás, ako aj dolnú a hornú časť brucha.

3) ŠESŤ STUPŇOV KOMPRESIE je riešenie, ktoré vám umožňuje prispôsobiť tlak v páse a bruchu podľa potrieb. Vďaka trojstupňovému nastaveniu si v súčasnosti môžete jednoducho prispôsobiť tlak svojmu obvodu pása a brucha. Úprava tlaku poskytuje možnosť zvýšiť alebo znížiť tlak v závislosti od potreby.

4) Úplné otvorenie brušnej časti uľahčuje nasadenie chudnúceho pásu

5)Poskytuje dokonalú hladkosť a MAXIMÁLNU DISKRÉTNOSŤ nosenia.

6) Plochý povrch zoštíhľujúceho pásu zabraňuje vzniku nevzhľadných valčekov na prechode tkanina-koža7) Pás je pre ženy nenahraditeľný:

  • po pôrode (napnutie, vyhladenie a vstrebanie takzvaného mäkkého popôrodného brucha)
  • na diéte (jemný tlak na žalúdok spôsobuje pocit plnosti)
  • ktoré chcú doslova vyformovať pás a žalúdok za minútu.

VEĽKOSŤ VOĽBA"

  • Veľkosť S / M
  • Obvod pása - 68-74 cm
  • Výška - 25 cm
  • Veľkosť XXL / XXXL
  • Obvod pásu - 92-98 cm

Veľkosť by mala byť zvolená podľa pásu, ktorý momentálne máte. Obvod získaný z merania by ste mali preniesť do nižšie uvedenej veľkostnej tabuľky a zvoliť vhodnú veľkosť. Nevyberáme veľkosti, ktoré nie sú ani väčšie, ani menšie ako tie, ktoré sa získali meraním. Jediná výnimka z vyššie uvedeného pravidlo platí pre situáciu, keď je obvod pásu na hranici dvoch veľkostí. Potom v tomto type chudnúceho korzetu zvoľte väčšiu veľkosť.

Doprava zdarma

Pri objednávkach nad 100,- Eur

Garancia vrátenia peňazí

Pri reklamáciach do 14 dní.

Bezpečné platby

Platobná brána Paypal

Newsletter

Príhlaste sa pre odber noviniek a budete vždy informovaný o nových zľavách.

Používaním stránok zlavomix.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť.

Zistiť viac