Zatvoriť
Zatvoriť
Zatvoriť
Pokračovať v nákupeDo pokladne
do ukončenia zľavy

Batoh 4v1 xxxl dve farby taktická vojenská taška.

50l batoh na vojenské prežitie je model, ktorý umožňuje perfektné prispôsobenie sa každému! Batoh je ideálny na výlety do hôr, ale nielenže sa používa aj na každodenné použitie, napríklad do školy. Bol vyrobený z odolného, ​​nepremokavého materiálu, odolného voči roztrhnutiu a oderu.  Batoh má držadlo, ktoré umožňuje pohodlné nosenie. 

Dostupné varianty:
zľava 45 %
zľava 45 %

Popis

 • 50L  - batoh sa skladá z 5 komôrok. Hlavná komora  má zips predĺžený až na dno, čo výrazne uľahčuje balenie a vyberanie predmetov . Vnútri je menšie vrecko na zips a sieťovaná priečka. Druhá veľká priehradka  vo vnútri má malé dvojité vrecko s našitou sieťovinou s 2 priehradkami. Vonkajšie horné  malé vrecko.  Vonkajšie spodné,  väčšie vrecko  - vo vnútri je malé dvojité vrecko s našitou sieťovinou s 5 priehradkami. Na vonkajšej strane batohu je  priehradka uzavretá suchým zipsom , ktorá je ideálna na nosenie  - pitnej vody. 
 • BATOHOVÝ SYSTÉM QUICK-DETACH-  batoh má nosný systém, ktorý pozostáva z profilovaných ramenných popruhov s rýchloupínacími sponami, je to praktické riešenie a slúži na okamžité zhodenie batohu. Hladké nastavenie profilovaných ramenných popruhov, hrudného popruhu a bedrového pásu, ktoré je možné odopnúť, sú zodpovedné za stabilný transport  - pás vám pri nosení batohu umožní odľahčiť chrbticu a ramená -  celá hmotnosť je sústredená na bokoch . Na prednú stranu batohu a na ramenných popruhoch sú použité  pásky PALS ,  ktoré umožňujú uchytenie výbavy v systéme MOLLE - to umožňuje inštaláciu ďalších vreciek.
 • PLNÉ ÚPRAVY  - bočné steny, dno batohu a jeho horná časť majú nastaviteľný popruh zapínaný na pracku - slúži na stlačenie batohu. Skrátenie popruhov batohu umožňuje jeho sploštenie, napríklad keď je hlavná priehradka prakticky prázdna a plnia sa iba menšie vrecká. Nastaviteľné popruhy môžu byť tiež užitočné pri pripájaní prenášaného zariadenia, napríklad karimatky, stanu atď.
 • UPEVŇOVANIE  - chrbtové a ramenné popruhy boli spevnené, potiahnuté sieťovinou, ktorá prepúšťa vzduch, taktiež do značnej miery tlmí vibrácie - to je obzvlášť dôležité pri dlhých cestách. Batoh je vyrobený z odolného, ​​nepremokavého materiálu, odolného voči roztrhnutiu a oderu. Vnútri je potiahnutá gumou, ktorá ju chráni pred vniknutím vody.
 • 4 KOMPONENTY  - batoh pozostáva zo 4 prvkov, 2 bočných vreciek zapínaných pásikmi na suchý zips, ktoré je možné nosiť aj samostatne ako vrecká pripevnené k opasku, navyše tašku s nitmi pripevnenú k silnému popruhu (opasok vo vnútri), ktorý je možné nosiť oddelene

ŠPECIFIKÁCIA

 • farba: PIXEL DESERT MORO
 • materiál: nylon / polyester 600D
 • kapacita: 50l
 • rozmery (dĺžka / šírka / výška): 29/37 / 55cm
 • hmotnosť súpravy: 1 kg

50l batoh na vojenské prežitie je model, ktorý umožňuje perfektné prispôsobenie sa každému! Batoh je ideálny na výlety do hôr, ale nielenže sa používa aj na každodenné použitie, napríklad do školy. Bol vyrobený z odolného, ​​nepremokavého materiálu, odolného voči roztrhnutiu a oderu.  Batoh má držadlo, ktoré umožňuje pohodlné nosenie. 

Bočné steny, dno batohu a jeho horná časť majú nastaviteľný popruh zapínaný na pracku - slúži na stlačenie batohu , presnejšie na zníženie jeho kapacity s prihliadnutím na obsah. Skrátenie popruhov batohu umožňuje jeho sploštenie napríklad vtedy, keď je hlavný priestor prakticky prázdny a zaplnia sa iba menšie vrecká. To umožňuje, aby batoh zostal stabilný a výrazne ovplyvnil jeho používanie. Nastaviteľné popruhy môžu byť tiež užitočné pri pripájaní prenášaného vybavenia, ako sú bundy, podložky, stany, maskovacie siete atď. Postroj má tiež kovové krúžky, ktoré vám umožňujú pripevniť napríklad kompas atď.

Pohodlie a pohodlie pri používaní ovplyvňuje aj  ventilačná sieťovina na chrbte   zaisťuje nielen vynikajúce vetranie, ale zaručuje aj tuhosť batohu, znižuje vibrácie,  čo je obzvlášť dôležité pri dlhých cestách.

Batoh má nosný systém, ktorý pozostáva z profilovaných ramenných popruhov s rýchloupínacími sponami , je to praktické riešenie a slúži na okamžité zhodenie batohu. Stabilné nosenie je  zaistené plynulým nastavením profilovaných ramenných popruhov, hrudného popruhu a bedrového pásu, ktoré je možné odopnúť -  pás vám umožní uvoľniť chrbticu a ramená pri nosení batohu - celá hmotnosť je sústredená na bokoch.

 

5 KOMOROVý

 • hlavná komora, vo vnútri je menšie vrecko na zips a sieťovaná priečka
 • druhá veľká priehradka, vo vnútri je malé dvojité vrecko s našitou sieťovinou s 2 priehradkami
 • vonkajšie horné, malé vrecko
 • vonkajšie spodné, väčšie vrecko - vo vnútri je našité malé dvojité vrecko so sieťkou s 5 priehradkami
 • Zadná priehradka na suchý zips

Hlavná priehradka má zips predĺžený až na dno , čo výrazne uľahčuje balenie a vyberanie predmetov.

K batohu je pribalený bezplatný nápis, ktorý je možné pripevniť na prednú stranu batohu.

Doprava zdarma

Pri objednávkach nad 100,- Eur

Garancia vrátenia peňazí

Pri reklamáciach do 14 dní.

Bezpečné platby

Platobná brána Paypal

Newsletter

Príhlaste sa pre odber noviniek a budete vždy informovaný o nových zľavách.

Používaním stránok zlavomix.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť.

Zistiť viac

Z technických príčin - náhla udalosť, nie je možné objednávať tovar.

Ďakujeme za pochopenie.