Zatvoriť
Zatvoriť
Zatvoriť
Pokračovať v nákupeDo pokladne
do ukončenia zľavy

LED vreckový mikroskop ZOOM X6

Perfektné pre hodinárov, elektronikov, klenotníkov a numizmatikov Je veľmi zložité, keď musíme pracovať s malými prvkami. Zabudované UV svetlo pomáha, napr. pri kontrole pravosti bankoviek. Vďaka svojej malej veľkosti môžete mikroskop vziať so sebou. LED diódy uľahčia pozorovanie objektu.

Dostupné varianty:
zľava 52 %

Popis

POCKET MICROSCOPE (zväčšovacie sklo) 60x Zabudované LED a ultrafialové osvetlenie. LED diódy uľahčujú pozorovanie objektu. Plynulé nastavenie zaostrenia. Priložené puzdro chráni pred poškodením.

ŠPECIFIKÁCIA :

  • zväčšenie: 60x
  • podsvietenie: LED a ultrafialové
  • napájanie: 3 1,5 V batérie LR1130 (sú súčasťou balenia)
  • rozmery (šírka / výška): 3,6 × 3,7 cm
  • hmotnosť: 31 g
  • puzdro MICROScope

Perfektné pre hodinárov, elektronikov, klenotníkov a numizmatikov Je veľmi rozšírené, keď musíme pracovať s malými prvkami. Zabudované UV svetlo pomáha, napr. pri kontrole pravosti bankoviek. Vďaka svojej malej veľkosti môžete mikroskop vziať so sebou.  LED diódy uľahčia pozorovanie objektu. Mikroskop má plynulé nastavenie zaostrenia. Perfektný aj pre deti a mladých ľudí, ktorí sa chcú rozvíjať napríklad v biológii, elektronike alebo sa venovať svojim koníčkom. Priložené puzdro ochráni pred poškodením.

Doprava zdarma

Pri objednávkach nad 100,- Eur

Garancia vrátenia peňazí

Pri reklamáciach do 14 dní.

Bezpečné platby

Platobná brána Paypal

Newsletter

Príhlaste sa pre odber noviniek a budete vždy informovaný o nových zľavách.

Používaním stránok zlavomix.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť.

Zistiť viac