Zatvoriť
Zatvoriť
Zatvoriť
Pokračovať v nákupeDo pokladne
do ukončenia zľavy

AUTO FAN – solárny ventilátor do auta

Tiež sa Vám už stalo, že po návrate do auta sa v ňom kvôli horúčave nemôžete ani nadýchnuť?

Určite oceníte solárny ventilátor, ktorý sa v okienku nabije a v krátkom čase automobil udržuje v príjemných teplotách, aj keď práve nie ste v aute.

Dostupné varianty:
zľava 42 %

Popis

AUTO FAN – solárny ventilátor do auta. Vynález, ktorý sa zíde každému, a nie len vodičom. Neduste sa v neznesiteľných horúčavách.

Air Solar AUTO FAN - ventilátor, klimatizácia do auta napájaná slnečnou energiou. Je to jeden z najúčinnejších spôsobov na chladnejšie prostredie v aute počas horúcich dní. Air Solar Car System je inovačné zariadenie, ktoré využíva slnečnú energiu k ochladeniu vzduchu vnútri auta. Ideálne sa hodí ako podpora tradičného vetrania auta.

Ako to funguje:Ventilátor je prichytený na okne zaparkovaného auta a otvorom so špeciálnym tesnením vyvtráva teplý vzduch z automobilu. Rýchlosť otáčok ventilátora je závislá na slnečných batériách, preto je nutné jeho umiestnenie na okne v mieste najväčšieho slnečného žiarenia.S montážou zariadenia si ľahko poradí aj dieťa, stačí zavesiť na okno a nasadiť špeciálne tesnenie.

  •  Špecifikácia
  • Rozmery: 14 cm x 11 cm x 6 cm
  • Pohon na solárnu energiu
  • Materiál: ABS plast
  • Hmotnosť: 292 g
  • Farba: čierna

Doprava zdarma

Pri objednávkach nad 100,- Eur

Garancia vrátenia peňazí

Pri reklamáciach do 14 dní.

Bezpečné platby

Platobná brána Paypal

Newsletter

Príhlaste sa pre odber noviniek a budete vždy informovaný o nových zľavách.

Používaním stránok zlavomix.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť.

Zistiť viac