Ortézy zo 100% ovčej vlny zaručia prirodzenú termoreguláciu.

Ortézy zo 100% ovčej vlny zaručia prirodzenú termoreguláciu.

13.90 €
pôvodne zľava ušetríte
22.90 € 39% 9.00 €
Do uzavretia ponuky zostáva
1 objednávka
Zľava bola aktivovaná po prekročení 1 objednávok

Základný popis

 • vyrobené z ovčej vlny merino
 • vysoko funkčné, termoregulačné a hrejivé
 • Ortéza na krk
 • Ortéza na zápestie
 • Ortéza na koleno

Podmienky

 • Platnosť kupónu je od 14.10.2018 do 31.03.2020
 • Maximálny počet kupónov na osobu: 5
 • Počet kupónov v akcii: 100
 • Objednávku u dodávateľa už nemusíte vykonávať
 • Poštovné a balné v rámci SR pri platbe prevodom alebo kartou 2.0 € ( slovenská pošta )
 • Poštovné a balné v rámci SR pri platbe na dobierku 4,50 € ( kuriér GLS )
 • Tovar vám bude automaticky zaslaný do 10 pracovných dní od obdržania kupónu.
 • V prípade otázok k tovaru alebo dodaniu kontaktujte priamo predajcu na zlavomix@gmail.cominfo@zlavomix.sk

Ortéza Vaše zápästie spevní, preto nebudete mať problémy s bolesťou pri bežných činnostiach, alebo tiež pri športových aktivitách.

Ak trpíte bolesťami zápästia, odporúčame našu vlnenú ortézu z ovčej vlny merino. Ortéza Vaše zápästie spevní, preto nebudete mať problémy s bolesťou pri bežných činnostiach, alebo tiež pri športových aktivitách. Ortéza na zápästie dôkladne problematické miesto prehreje a zároveň udrží v suchom teple. Ortéza je vhodná aj na karpálny tunel.

Zaiste oceníte, že sú vlnené ortézy vyrobené od českej tradičnej značky Vlnka. Vďaka použitiu vysoko kvalitných materiálov výrobky získali svetové certifikáty o kvalite a pravosti.

Nákrčník z ovčej vlny merino.
Je vyrobený z ovčej vlny merino, ktorá je vysoko funkčná, termoregulačné a hrejivá. Vlnený nákrčník je skvelým pomocníkom pre tých z Vás, ktoré trápia bolesti krčnej chrbtice.

Ovčia vlna merino má prirodzenú schopnosť vytvárať suché teplo, ktoré dokáže uľaviť od bolesti krčnej, chrbtice a hlavy, prevažne bolesti spojené so zablokovanou chrbticou. Vlnený nákrčník je nenápadný, preto ho možno využiť aj na vonkajšie nosenie. Zapínanie je tiež veľmi jednoduché, nákrčník je opatrený suchým zipsom, ktorým si nastavíte ideálnu veľkosť.

Vlnená ortéza na koleno.

Je vyrobená z ovčej vlny merino, ktorá vytvára blahodarné suché teplo. Vďaka premyslenému tvaru vlnené ortézy nebudete obmedzení v pohybe, keď po pripnutie sa ortéza perfektne prispôsobí obvodu kolena.

Ortéza Vaše koleno príjemne zahreje, udrží v suchu a predovšetkým spevní, čo je dôležité napríklad pri športe, prechádzke s rodinou, či pri ďalších činnostiach, ktoré Vás akokoľvek doteraz obmedzovali.

Údržba

ručné pranie Tento výrobok je ideálne prať spôsobom ručného prania, odporúčame v kúpeli max 30 ° C. Pri plákaní postačí postupne znižovať teplotu vody, aby nedošlo k vyzrážaniu či deformácii. Potom stačí jemne vyžmýkať a sušiť vo vodorovnej polohe, aby nedošlo k vyťahaniu materiálu.

 • Pranie v práčke

Odporúčame prať výhradne v programe na vlnu, ktorý rešpektuje šetrnejšie pranie. Používajte jemné pracie prostriedky určené na vlnu a to ako pre pranie v ruke, tak i v práčke.

 • Sušenie

Rozhodne nesušte výrobok na kúrenie. V prípade, že kúrenie presiahne teplotu 30 ° C, (čo je úplne bežné) voda obsiahnutá v úpletu sa zahreje taktiež nad 30 ° C a výrobok sa zrazí rovnakým spôsobom ako pri nevhodnom praní.

Pri sušení v sušičke odporúčame využiť vlnené inteligentné gule, ktoré pohlcujú vlhkosť bielizne, znižujú jeho statický náboj, uľahčujú prácu s žehlením, a dokonca plní funkciu aviváže. Možno ich používať aj mimo sušičku tak, že je na malú chvíľu umiestnite do koša s vypraným bielizňou, kde tiež dokážu v medzičase pred vešaním pohlcovať vlhkosť.

Nepoužívajte aviváž! Pozor! Pranie v teplejšej vode (viac než 30 ° C) a dlhé mletie v práčke výrobok znehodnotí, úplet splstnatie a zrazí sa. Takto znehodnotený výrobok nemožno reklamovať.

Kde zľavu uplatniť
UNO SK s.r.o.
ČSL.ARMÁDY 238/6
Vidiná
985 59
tel.: +421 905 499 209
Ďalšia dnešná zľava
Autíčko k autodráhe Magic tracks
Ďalšia dnešná zľava
Crossbody taška v hnedej a čiernej farbe.
Ďalšia dnešná zľava
Elektrický vešiak na kravaty 360º
Ďalšia dnešná zľava
Novinka - Lietajúci Minon, ktorého ovládate len vlastnou dlaňou
Ďalšia dnešná zľava
Ľadvinové pásy z pravej ovčej vlny
Nájdete nás aj na Facebooku
Pre firmy
Chcete aby sa o Vašich produktoch dozvedeli tisícky nových zákazníkov? Kontaktujte nás na obchod@zlavomix.sk alebo použite kontaktný formulár.