Zatvoriť
Zatvoriť
Zatvoriť
Pokračovať v nákupeDo pokladne
do ukončenia zľavy

Sada papúč pre hostí z pravej ovčej vlny až 5 párov.

100% vo Ovčia vlny merino, vďaka ktorej sú papuče veľmi jemné. Môžeme ich odporúčať na celoročné použitie.

Dostupné varianty:
zľava 27 %
zľava 27 %

Popis

100% vo Ovčia vlny merino, vďaka ktorej sú papuče veľmi jemné. Môžeme ich odporúčať na celoročné použitie. Výhodou je že ovčia vlna v zime hreje a v lete chladí. Merino vlna je materiál získaný strihom mladých austrálskych ovečiek, vtedy je ovčia vlna najjemnejšia a dosahuje tú najvyššiu možnú kvalitu. Nemusíte sa obávať nežiadúceho pocitu hryzavosti, Ovčia vlna merino nehryzie , nedráždi ľudskú pokožku.Za prednosť tohto materiálu sa považujú termoregulačné vlastnosti, čo znamená schopnosť regulovať optimálnu teplotu nohy. Súčasné dokáže odparovať akúkoľvek prebytočnú vlhkosť do ovzdušia.

  • 100% vo Ovčia vlna merino
  •  Veľkosti v sade:
  • 1x 37-38
  • 1x 39-40
  • 1x 41-42
  • 1x 43-44
  •  1x 45-46
  • termoregulačná vlastnosť, co znamená schopnosť regulovať optimálnu teplotu nohy.

Biela variantaZaiste oceníte, že vlnené papuče na vyrobené českou značkou . Vďaka použitiu vysoko kvalitných materiálov výrobky získali svetový certfikát o kvalite pravosti.Šedá variantaJedna sa o medzinárodnú značku kvality, ktorú udeľuje Medzinárodný vlnársky sekretariát vlneným tkaninám, pleteninám, prikrývkam ktorá zaručuje akosť normovaných skúšok. Výrobky, Ktoré zodpovedajú skúškam, môžu byť označené visačkou Vlnená pečať. Certifikát získajú len výrobky obsahujúce prvotriedne, vysoko kvalitnú vlnu .Doprava zdarma

Pri objednávkach nad 100,- Eur

Garancia vrátenia peňazí

Pri reklamáciach do 14 dní.

Bezpečné platby

Platobná brána Paypal

Newsletter

Príhlaste sa pre odber noviniek a budete vždy informovaný o nových zľavách.

Používaním stránok zlavomix.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť.

Zistiť viac