Zatvoriť
Zatvoriť
Zatvoriť
Pokračovať v nákupeDo pokladne
do ukončenia zľavy

Police-Swat Baterka 500W, 500lm

Vďaka svojej ľahkej váhe je veľmi vhodná aj na pobyt v prírode. Baterka má nastaviteľný zoom-skvelá funkcia pre veľmi ďaleké dosvietenie

Dostupné varianty:
zľava 50 %

Popis

Vďaka svojej ľahkej váhe je veľmi vhodná aj na pobyt v prírode. Baterka má nastaviteľný zoom-skvelá funkcia pre veľmi ďaleké dosvietenie. Nech už vás čaká stanovanie v prírode, odjazd na chatu ležiacu v hlbokých lesoch alebo len nehodláte tápať po zotmenom byte vo chvíľach prerušenia dodávky elektrickej energie, bude se vám určite hodiť multifunkčná dobíjacia policajná baterka SWAT! Zariadenie je skutočne profesionálne, takže si môžete byť istí, že vám spoľahlivo posvieti, na všetko , na čo si len budete želať. Výkon tejto super baterky vám zaručí nevídanú svietivosť.

 • Výkonná LED dióda (životnosť cca 100.000 hodín)
 • Svietivosť 500 lumenov
 •  Dosah lúča cca 1000 metrov
 •  Napájanie 1x AX18650 3.7V Li-ion 4000mAh akumulátorom
 • Súčasť príslušenstva je aj nabíjačka do siete na 230V a nabíjačka do auta na 12V
 • Výdrž batérie do 180 minút v plnom výkone
 •  Hlinníkové telo odolne voči striekajúcej vode a vlhku
 •  Baterka má tri režimy svietenia (silný 500Lm, slabý výkon 300Lm, stroboskop)
 •  Veľkosť baterky 15,5 cm
 • Odolnosť proti pádu
 • Uloženie v darčekovej kazete

Vďaka svojej ľahkej váhe je veľmi vhodná aj pre pobyt v prírode. Baterka má nastaviteľný zoom-skvelá funkcia pre veľmi ďaleké dosvietenie. Nech už vás čaká stanovanie v prírode, odjazd na chatu ležiacu v hlbokých lesoch alebo len nehodláte tápať po tmavom byte vo chvíľach prerušenia dodávky elektrickej energie, bude se vám určite hodiť multifunkčná dobíjacia policajná baterka SWAT! Zariadenie skutočne profesionálne, takže si môžete byť istí, že vám spoľahlivo posvieti, na všetko, na čo si len buďete želať. Výkon tejto super baterky vám zaručí nevídanú svietivosť, v porovnaní s bežnými baterkami.

Obrovskou výhodou je napr. veľmi dlhá výdrž jej nabíjateľnej batérie vďaka nízkemu odberu el.prúdu LED Diody. Bežný pohľad priamo do paraboly svieťacej časti, osvetlí oko človeka aj na 1000 m! Skvelo sa hodí takmer kamkoľvek - do auta, domov, do prírody, na chalupu a pod. Je vlhkotesná, prachuvzdorná a nárazuvzdorná.Doprava zdarma

Pri objednávkach nad 100,- Eur

Garancia vrátenia peňazí

Pri reklamáciach do 14 dní.

Bezpečné platby

Platobná brána Paypal

Newsletter

Príhlaste sa pre odber noviniek a budete vždy informovaný o nových zľavách.

Používaním stránok zlavomix.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť.

Zistiť viac

Z technických príčin - náhla udalosť, nie je možné objednávať tovar.

Ďakujeme za pochopenie.