Zatvoriť
Zatvoriť
Zatvoriť
Pokračovať v nákupeDo pokladne
do ukončenia zľavy

Elektrická mucholapka

Stačí, aby ste stlačili tlačidlo na rukoväti a dotkli sa s chytačom k hmyzu – okamžite sa vyšle veľmi silný prúd, ktorý hmyz bezpečne odstráni.Elektrická mucholapka je určená pre použitie v domácnosti, alebo kdekoľvek v prírode: Je skvelým nástrojom na ničenie otravného hmyzu bez chemických látok, repelentov dráždiacich pokožku, nepríjemného zápachu a fľakov na stenách.

Dostupné varianty:
zľava 55 %

Popis

Ideálne pre boj proti muchám, komárom a inému lietajúcemu hmyzuMucholapka pracuje s malým prúdom, ktorý je pre človeka neškodný, ale stačí pre okamžité zahubenie múch a komárovStačí, aby ste stlačili tlačidlo na rukoväti a dotkli sa s chytačom k hmyzu – okamžite sa vyšle veľmi silný prúd, ktorý hmyz bezpečne odstráni.

  •  Ekologický
  •  bezpečný
  •  hygienický - žiadne fľaky a rozpučený hmyz na stenác

Elektrická mucholapkaElektrickú mucholapku môžete použiť kdekoľvek - v domácnosti alebo aj pri pobyte vonku. Funguje bez zápachu a chemikálií, nedochádza k znečisťovaniu životného prostredia.Vnútorný výplet rakety je z vodivých drôtov a z oboch strán je chránený mriežkou. Každá z vrstiev výpletu je zároveň elektródou a je pripojená ku generátoru napätia (pre človeka je systém úplne bezpečný aj pri dotyku holou rukou), ktorý je s batériami uložený v rukoväti. Ak sa komár alebo mucha dotkne výpletu, pričom im môžeme veľmi ľahko pomôcť pohybom rakety, dôjde k vybitiu nabitého kondenzátora cez votrelca, ktorý je okamžite zlikvidovaný.Elektrická mucholapka je určená pre použitie v domácnosti, alebo kdekoľvek v prírode: Je skvelým nástrojom na ničenie otravného hmyzu bez chemických látok, repelentov dráždiacich pokožku, nepríjemného zápachu a fľakov na stenách.

Doprava zdarma

Pri objednávkach nad 100,- Eur

Garancia vrátenia peňazí

Pri reklamáciach do 14 dní.

Bezpečné platby

Platobná brána Paypal

Newsletter

Príhlaste sa pre odber noviniek a budete vždy informovaný o nových zľavách.

Používaním stránok zlavomix.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť.

Zistiť viac