Zatvoriť
Zatvoriť
Zatvoriť
Pokračovať v nákupeDo pokladne
do ukončenia zľavy

Ľadvinový a bedrový pás z pravej ovčej vlny

Ľadvinový pás z našej ponuky je vyrobený z ovčieho rúna, ktoré vytvára blahodarné suché teplo. Vďaka tomu Vám ľadvinový pás uľaví od menštruačných bolestí, bolestí chrbta, prechladnutiu a pozitívne pôsobí aj na problémy s močovými cestami a zápaly. Ľadvinový pás perfektne kopíruje telo, spevní Váš chrbát a zachová proporciu Vášho tela.

 

Dostupné varianty:
zľava 8 %
zľava 26 %

Popis

  •  Ľadvinový pás z pravej ovčej vlny dĺžka 48cm, šírka 18cm
  •  Bedrový pás z pravej ovčej vlny 70cm x 26cm
  •  Odstráni ióny škodlivé pre organizmus, ktoré sú príčinou únavy a bolesti chrbta.
  •  Príjemne masíruje nervové zakončenia

Ľadvinový pás z pravej ovčej vlny 48cm x 18cm

Bedrový pás z pravej ovčej vlny 70cm x 26cm​

Bedrový pás môžete nosiť naozaj všade, preto na Vás môže blahodarne pôsobiť aj celý deň. Ľadvinový pás si môžete vziať napríklad aj so sebou do pracovných priestorov. Ovčie rúno na holom tele Vám bude príjemne masírovať nervové zakončenia a odstráni ióny škodlivé pre organizmus, ktoré sú príčinou únavy a bolesti chrbta.OEKO-TEX ® Standard 100 je celosvetovo jednotný skúšobný a certifikačný systém pre textilný suroviny, medziprodukty a konečné výrobky vo všetkých etapách spracovania s cieľom eliminovať v nich výskyt škodlivých látok. Všetky netextilné súčasti sú vo výrobnom procese takisto testované. Pre mnoho spoločností je splnenie požiadaviek OEKO-TEX® neoddeliteľnou súčasťou ich dodacích podmienok..<>Jedná sa o medzinárodnú značku kvality, ktorú udeľuje Medzinárodná vlnársky sekretariát vlneným tkaninám, pleteninám, prikrývkam a ktorá zaručuje akosť podľa normovaných skúšok. Výrobky, ktoré zodpovedajú skúškam, môžu byť označené visačkou Vlnená pečať. Certifikát získajú len výrobky obsahujúce prvotriedne, vysokokvalitné vlnu z Austrálskych oviec..<>Doprava zdarma

Pri objednávkach nad 100,- Eur

Garancia vrátenia peňazí

Pri reklamáciach do 14 dní.

Bezpečné platby

Platobná brána Paypal

Newsletter

Príhlaste sa pre odber noviniek a budete vždy informovaný o nových zľavách.

Používaním stránok zlavomix.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť.

Zistiť viac