Zatvoriť
Zatvoriť
Zatvoriť
Pokračovať v nákupeDo pokladne
do ukončenia zľavy

Gyro Bowl - jedinečná neprevrátiteľná miska. Šikovná a praktická pomôcka pre deti i rodičov

Každý, kto má doma deti alebo s nimi trávi veľa času určite vie, že dokážu narobiť veľký neporiadok – rozsýpajú, rozhadzujú a rozlievajú všetko, čo im príde pod ruku. A to si bez výnimky užije každý jeden rodič.

Dostupné varianty:
zľava 63 %

Popis

 

  •  Miska sa gyroskopicky otáča, preto sa jej obsah nevysype a nevyleje.
  • Je skvelá pre deti - nielen že nič nezašpinia, ale rotujúcu misku aj radi pozorujú.
  •  Má pekné, živé farby a pôsobí veľmi príjemne.
  • Ponúkame vám skvelé a veľmi šikovné riešenie tohto nekonečného problému - Gyro Bowl – kúzelnú misku pre deti! Túto misku môžete otáčať a preklápať na ktorúkoľvek stranu, ale jej obsah sa nikdy nedostane von na neželané miesta. Naplňte kúzelnú misku obľúbenými maškrtami svojho miláčika a môžete si byť istí, že neskončia na zemi – zostanú v miske.

Tajomstvo tejto misky pre deti Gyro Bowl je v jej vnútri. Podobne ako glóbus, aj táto miska sa dá otáčať o 360° a pritom zabezpečuje to, aby otvorená časť zostala vždy na vrchu a teda sa z nej nič nevysype ani nevyleje.Bez ohľadu na to, ako s ňou manipulujete, obsah tejto misky zostane vždy vo vnútri. Deťom sa navyše veľmi páči, ako sa miska Gyro Bowl otáča a funguje im teda aj ako skvelá hračka. Navyše má pekné, živé farby a pôsobí teda veľmi príjemne.Súčasťou misky je aj špeciálne veko, vďaka ktorému môžete uskladniť zvyšky jedla na neskôr. Potraviny tak vydržia dlhšie čerstvé a chutné.Doprava zdarma

Pri objednávkach nad 100,- Eur

Garancia vrátenia peňazí

Pri reklamáciach do 14 dní.

Bezpečné platby

Platobná brána Paypal

Newsletter

Príhlaste sa pre odber noviniek a budete vždy informovaný o nových zľavách.

Používaním stránok zlavomix.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť.

Zistiť viac