MASÁŽNE BYLINNÉ BALZAMY A HADÍ GÉL

MASÁŽNE BYLINNÉ BALZAMY A HADÍ GÉL

211 Kč
Ukončené
pôvodne zľava ušetríte
478 Kč 56% 267 Kč
zľava bola ukončená
4 objednávky
Zľava bola aktivovaná

Základný popis

  • bylinné balzámy s priaznivými účinkami
  • na výber z 5 variantov
  • balzámy s konopou, s aloe vera, extra silný, hrejivý,s hadím je­dom

Podmienky

  • Platnosť kupónu je od 23.10.2017 do 31.12.2019
  • Maximálny počet kupónov na osobu: 5
  • Počet kupónov v akcii: 100
  • Poštovné a balné v rámci SR pri platbe prevodom alebo kartou 2.50 € ( slovenská pošta ) 3.0 € ( kuriér GLS )
  • Poštovné a balné v rámci SR pri platbe na dobierku 4,50 € ( kuriér GLS )
  • Tovar vám bude automaticky zaslaný do 10 pracovných dní od obdržania kupónu.
  • V prípade otázok k tovaru alebo dodaniu kontaktujte priamo predajcu na zlavomix@gmail.cominfo@zlavomix.sk

Bylinný balzam – EXTRA SILNÝ

Tento unikátny balzam je vyrobený podľa orifinálnej overenej receptúry s vysokým podielom rastlinných extraktov.Je vhodný na osvieženie pri únave a určite oceníte skľudňujúce a regeneračné účinky. Používajte ho na úľavu pri námahe, na únavu po dlhom stáni. Vďaka bylinnému výťažku z gaštanu konského, ktorý pôsobí pri opuchoch, z kostivalu, ktorý urýchluje obnovu buniek, ariniky horskej, ktorá zmierňuje pomliaždeniny a pre uvoľnenie, z romarýnu lekárskeho, ktorý mierny únavu. Balzam obsahuje aj mesiačik lekársky a repík lekársky, ktoré majú hojivé účinky a ďaľšiu širokú škálu výťažkov z bylín.

Bylinný balzam – S KONOPOU

Jedinečný balzam so zvýšeným obsahom konopného oleja. Balzam je vyrobený podľa originálnej overenej receptúry s vysokým podielom rastlinných extraktov. Určite oceníte jeho receptúru regeneračných a zvláčňujúcich účinkov. Je vhodný a pokožku, na únavu pri dlhom státi, na úľavu pri námahe. Používa sa na upokojenie, regeneráciu a na osvieženie pokožky. Konopa dodáva pokožke vláčnosť, hladkosť, lesk a pevnosť. Konopa je účinná aj pri liečbe ekzémov a ďaľších kožných ochorení. Obsahuje aj ďaľšie prospešné byliny ako sú repík lekársky, levandula lekárska, ginko biloba a iné.

Bylinný balzam – S ALOE VERA

Zázračný bylinný balzam, ktorý má zvýšený obsah Aloe Vera. Vysoký podiel rastlinných extraktov bol použitý na výrobu tohto zazračného balzamu podľa originálnej a overenej receptúry. Môžete ho použit na namáhanú a unavenú pokožku. Jeho zázračné a osviežujúce účinky Vám dodajú potrebnú regeneráciu a ukľudnenie. Aloe Vera je ľaliovitá rastlina, ktorej prírodné účinné látky hebko a jemne ošetrujú pokožku. Obsah balzamu je bylinný výťažok z gaštanu koňského, ktorý je vhodný pri opuchoch, z kostivalu, ktorý urýchľuje obnovu buniek, z arniky horskej, ktorá má blahodarný vplyv na pomliaždeniny a na uvoľnenie, z rozmarýnu lekárskeho. Balzam obsahuje aj ďaľšie prospešné byliny ako sú olej mäty priepornej, gáfor a iné.

Bylinný balzam – HREJIVÝ

Úžasný bylinný balzam so zvýšeným obsahom chilli extraktu a gaštanu konského, ktorý má hrejivý účinok je zázračný produkt, ktorý nesmie chýbať vo vašej kozmetike. Jeho výroba podľa originálnej a overenej receptúry s vysokým podielom rastlinných extraktov je zaručená kvalita. Používajte ho na úľavu pri námahe, na únavu po dlhom stáni na preventívne prehriatie svalov a kĺbov. Je výborný na skľudnenie a regeneráciu. Obsah balzamu tvorí bylinný výťažok z gaštanu konského, ktorý blahodarne pôsobí na opuchy, z kostivalu vďaka ktorému sa obnovujú bunky, arniky horske, ktorá má zmierňujúce účinky pri pomliaždeninách, z rozmarýnu lekárskeho, ktorý zmierňuje únavu a uvoľnuje. Ďaľšie vyťažky z bylín ako sú Tymián obecný, Rozmarýn lekársky a iné sú tiež obsahom balzamu.

Hadí jed pomáha pri:

zápaloch, opuchoch a bolestiach kĺbov a chrbtice opuchoch končatín zápaloch šliach ochorenie horných a dolných končatín neurologických bolestiach

Kde zľavu uplatniť
UNO SK s.r.o.
ČSL.ARMÁDY 238/6
Vidiná
985 59
tel.: +421 905 499 209
Ďalšia dnešná zľava
SOLO elektrický zastrihávač fúzov
Ďalšia dnešná zľava
Sada na opravu preliačin na aute
Ďalšia dnešná zľava
Prenosný mini vzduchový chladič so vstavaným led osvetlením 7 farieb.
Ďalšia dnešná zľava
Papuče z pravej ovčej vlny
Ďalšia dnešná zľava
Outdoorová vodotesná kamera
Nájdete nás aj na Facebooku
Pre firmy
Chcete aby sa o Vašich produktoch dozvedeli tisícky nových zákazníkov? Kontaktujte nás na obchod@zlavomix.sk alebo použite kontaktný formulár.