MASÁŽNE BYLINNÉ BALZAMY A HADÍ GÉL

MASÁŽNE BYLINNÉ BALZAMY A HADÍ GÉL

7.90 €
Ukončené
pôvodne zľava ušetríte
17.90 € 56% 10.00 €
zľava bola ukončená
4 objednávky
Zľava bola aktivovaná

Základný popis

  • bylinné balzámy s priaznivými účinkami
  • na výber z 5 variantov
  • balzámy s konopou, s aloe vera, extra silný, hrejivý,s hadím je­dom

Podmienky

  • Platnosť kupónu je od 23.10.2017 do 31.12.2019
  • Maximálny počet kupónov na osobu: 5
  • Počet kupónov v akcii: 100
  • Poštovné a balné v rámci SR pri platbe prevodom alebo kartou 2.50 € ( slovenská pošta ) 3.0 € ( kuriér GLS )
  • Poštovné a balné v rámci SR pri platbe na dobierku 4,50 € ( kuriér GLS )
  • Tovar vám bude automaticky zaslaný do 10 pracovných dní od obdržania kupónu.
  • V prípade otázok k tovaru alebo dodaniu kontaktujte priamo predajcu na zlavomix@gmail.cominfo@zlavomix.sk

Bylinný balzam – EXTRA SILNÝ

Tento unikátny balzam je vyrobený podľa orifinálnej overenej receptúry s vysokým podielom rastlinných extraktov.Je vhodný na osvieženie pri únave a určite oceníte skľudňujúce a regeneračné účinky. Používajte ho na úľavu pri námahe, na únavu po dlhom stáni. Vďaka bylinnému výťažku z gaštanu konského, ktorý pôsobí pri opuchoch, z kostivalu, ktorý urýchluje obnovu buniek, ariniky horskej, ktorá zmierňuje pomliaždeniny a pre uvoľnenie, z romarýnu lekárskeho, ktorý mierny únavu. Balzam obsahuje aj mesiačik lekársky a repík lekársky, ktoré majú hojivé účinky a ďaľšiu širokú škálu výťažkov z bylín.

Bylinný balzam – S KONOPOU

Jedinečný balzam so zvýšeným obsahom konopného oleja. Balzam je vyrobený podľa originálnej overenej receptúry s vysokým podielom rastlinných extraktov. Určite oceníte jeho receptúru regeneračných a zvláčňujúcich účinkov. Je vhodný a pokožku, na únavu pri dlhom státi, na úľavu pri námahe. Používa sa na upokojenie, regeneráciu a na osvieženie pokožky. Konopa dodáva pokožke vláčnosť, hladkosť, lesk a pevnosť. Konopa je účinná aj pri liečbe ekzémov a ďaľších kožných ochorení. Obsahuje aj ďaľšie prospešné byliny ako sú repík lekársky, levandula lekárska, ginko biloba a iné.

Bylinný balzam – S ALOE VERA

Zázračný bylinný balzam, ktorý má zvýšený obsah Aloe Vera. Vysoký podiel rastlinných extraktov bol použitý na výrobu tohto zazračného balzamu podľa originálnej a overenej receptúry. Môžete ho použit na namáhanú a unavenú pokožku. Jeho zázračné a osviežujúce účinky Vám dodajú potrebnú regeneráciu a ukľudnenie. Aloe Vera je ľaliovitá rastlina, ktorej prírodné účinné látky hebko a jemne ošetrujú pokožku. Obsah balzamu je bylinný výťažok z gaštanu koňského, ktorý je vhodný pri opuchoch, z kostivalu, ktorý urýchľuje obnovu buniek, z arniky horskej, ktorá má blahodarný vplyv na pomliaždeniny a na uvoľnenie, z rozmarýnu lekárskeho. Balzam obsahuje aj ďaľšie prospešné byliny ako sú olej mäty priepornej, gáfor a iné.

Bylinný balzam – HREJIVÝ

Úžasný bylinný balzam so zvýšeným obsahom chilli extraktu a gaštanu konského, ktorý má hrejivý účinok je zázračný produkt, ktorý nesmie chýbať vo vašej kozmetike. Jeho výroba podľa originálnej a overenej receptúry s vysokým podielom rastlinných extraktov je zaručená kvalita. Používajte ho na úľavu pri námahe, na únavu po dlhom stáni na preventívne prehriatie svalov a kĺbov. Je výborný na skľudnenie a regeneráciu. Obsah balzamu tvorí bylinný výťažok z gaštanu konského, ktorý blahodarne pôsobí na opuchy, z kostivalu vďaka ktorému sa obnovujú bunky, arniky horske, ktorá má zmierňujúce účinky pri pomliaždeninách, z rozmarýnu lekárskeho, ktorý zmierňuje únavu a uvoľnuje. Ďaľšie vyťažky z bylín ako sú Tymián obecný, Rozmarýn lekársky a iné sú tiež obsahom balzamu.

Hadí jed pomáha pri:

zápaloch, opuchoch a bolestiach kĺbov a chrbtice opuchoch končatín zápaloch šliach ochorenie horných a dolných končatín neurologických bolestiach

Kde zľavu uplatniť
UNO SK s.r.o.
ČSL.ARMÁDY 238/6
Vidiná
985 59
tel.: +421 905 499 209
Ďalšia dnešná zľava
Solárna campingová LED lampa a powerbank v jednom
Ďalšia dnešná zľava
Príjemné a pohodlné pánske bambusové boxerky - 3 ks
Ďalšia dnešná zľava
Zastrihávač vlasov a chĺpkov Micro Touch Max
Ďalšia dnešná zľava
Bambusové ponožky vyrobené z bambusového vlákna - 10 párov
Ďalšia dnešná zľava
Chudnúci korzetový pás s ramienkami
Nájdete nás aj na Facebooku
Pre firmy
Chcete aby sa o Vašich produktoch dozvedeli tisícky nových zákazníkov? Kontaktujte nás na obchod@zlavomix.sk alebo použite kontaktný formulár.