Zatvoriť
Zatvoriť
Zatvoriť
Pokračovať v nákupeDo pokladne
do ukončenia zľavy

Krájač na zeleninu 14 v 1

Chcete multifunkčné náradie, ktoré dokáže rýchlo vyriešiť rôzne kuchynské problémy so sekaním a ľahko sa čistí a skladuje?   Chcete ušetriť čas pri príprave zeleniny a zlepšiť efektivitu krájania? Chcete, aby bola vaša krájaná zelenina zaujímavejšia a efektnejšia?

Dostupné varianty:
zľava 41 %

Popis

Tento sekač na zeleninu dokáže rýchlo nakrájať potraviny.Tieto sekáčiky a krájače dokážu krájať jedlo rovnomerne, dobre vyzerajúce jedlá a môžu vyvolať chuť do jedla.Tento krájač zeleniny vám neublíži  odolné proti prerezaniu lepšie chránii vaše ruky.

 

 

8 rôznych typov čepelí

Čepele sú vyrobené z tvrdenej nehrdzavejúcej ocele triedy 420, zostanú ostré a časom nehrdzavejú. Okamžite vám pomôžu nasekať ovocie, zeleninu a syr. Aj tie najtvrdšie zemiaky a najchrumkavejšia mrkva budú hračkou.

Odtokový kôš:

Umyte a osušte nakrájanú zeleninu cez odtokový kôš. Aké je to pohodlné!

 

Vyčistiť tlačidlo:

Vylepšená funkcia tlačidla, jednoduché stlačenie na vyčistenie zvyškov jedla.  Uistite sa, že zelenina a ovocie sú menšie ako rám nožov. inak sa môže tvrdá zelenina prilepiť na čepeľ.

Doprava zdarma

Pri objednávkach nad 100,- Eur

Garancia vrátenia peňazí

Pri reklamáciach do 14 dní.

Bezpečné platby

Platobná brána Paypal

Newsletter

Príhlaste sa pre odber noviniek a budete vždy informovaný o nových zľavách.

Používaním stránok zlavomix.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť.

Zistiť viac

Z technických príčin - náhla udalosť, nie je možné objednávať tovar.

Ďakujeme za pochopenie.