Zatvoriť
Zatvoriť
Zatvoriť
Pokračovať v nákupeDo pokladne
do ukončenia zľavy

Star Shower Motion laserový lampový projektor pre vonkajšie a vnútorné použitie

Unavuje Vás každý rok inštalácia starých nemoderných svetelných reťazí? Katastófou je už samotné rozmotanie reťazí! Svetelný efekt nie je optimálny,  reťaze stoja veľa peňazí a spotrebujú veľa energie. Predstavíme Vám  Star Shower Motion projektor!

Dostupné varianty:
zľava 51 %

Popis

  • Star Shower laserový projektor je inovatívnou novinkou na celom svete v oblasti svetelnej dekorácie !

S týmto žiarivým hviezdicovým systémom laserového osvetlenia v priebehu niekoľkých sekúnd zažiari tisíce žiarivých hviezd na otvorenom priestranstve, ale aj vo vnútorných priestoroch. Ideálny na Vianoce, ale aj na širokú škálu rodinných a narodeninových osláv každý deň v roku!

  • Ideálny na každú príležitosť, 365 dní v roku! 

Relaxujte so svojimi blízkymi doma, na balkóne alebo si užite neodolateľnú krásu svetelných efektov hviezdnej sprchy s priateľmi na terase alebo na záhrade! Úžasná novinka systému spočíva v tom, že je potrebná iba jedna zásuvka a domácnosť žiari ako nikdy predtým! Vašim susedom sa určite zastaví dych!

  • Viac ako 6 000 svetelných bodov + jedna tajná funkcia

Star Shower Motion s pomocou viac ako 6 000 hviezd premení váš domov na rozprávkový svet! Dotykom tlačidla sa hviezdy rozžiaria a Star Shower Motion poskytne skutočný výbuch neuveriteľných pohyblivých svetelných efektov! Celý pozemok, celý dom, od základov až po štít strechy, budú žiariť najúžasnejšími svetelnými efektami!

  • On vie oveľa viac ako tradičné dekoratívne svietidlo:

Tajomstvo spočíva vo vnútri Star Motion Shower! Tichý výkonný motor s rotujúcim spektrálnym snímačom svetla posúva laserové svetlo a po stlačení tlačidla, v priebehu niekoľkých sekúnd, sa každý môže cítiť v inej galaxii.

 

Doprava zdarma

Pri objednávkach nad 100,- Eur

Garancia vrátenia peňazí

Pri reklamáciach do 14 dní.

Bezpečné platby

Platobná brána Paypal

Newsletter

Príhlaste sa pre odber noviniek a budete vždy informovaný o nových zľavách.

Používaním stránok zlavomix.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť.

Zistiť viac